Dijital Orienteering Harita Arsivi : Ole Magnus Baath
|
Giris
Tüm kullanicilar
|
Dil:
Türkçe
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Rotalari göster
Rotalari gizle
|
Tüm haritayi göster
Tüm haritayi gizle
|
KML
|
<< Geri
<< Deutsche Meisterschaften Staffel-OL (21/09/2013)
|
Sprintcup 2013 Lauf 9 (28/09/2013) >>
BRL Lang-OL Pettendorf (22/09/2013)
Kategori:
Nationale OL
Harita/bölge:
Kochholz / Pettendorf / Bayern
Organizasyon:
OLG Regensburg
Ülke:
GER
Disiplin:
F-T-Ez-N / Lang / H-10
Sonuçlar
Mesafe:
2.41 km
Zaman:
19:20
Zeit: 19:20 (32.0%) 4:41 zurück
Platz: 5
Luftlinie: 2.036 (9:30 min/km)
Anstieg: 15 (0.7%) Posten: 11
Leistungs-km: 2.186 (8:51 min/km)
gelaufen: 2.406 (8:02 min/km, 18.2%)
Siegerzeit: 14:39 (7:12 min/km)
Sieger: Fritsche, Jimmy
Lauf-Kommentar:
Herren bis 10 (19) 2,0 km 15 Hm 11 P
1 Fritzsche Jimmy 04 SV Lengefeld 14:39
2 Bruns Jussi 04 MTK Bad Harzburg 15:35
3 Grahl Kristaps 04 SSV Planeta Radebeul 16:14
4 Lucke Moritz 04 Post SV Dresden 17:38
5 Baath Ole Magnus 06 TSV Grünwald 19:20
6 Tevini Janne 05 TUS Karlsruhe-Rüppurr 22:24
7 Knaup Jonas 06 Braunschweiger MTV 22:59
8 Cionoiu Daniel 05 TV 1894 Coburg-Neuses 23:08
9 Nedoborovsky Daniel BSV Halle-Ammendorf 24:01
10 Lieblich Yannick 04 OLG Regensburg 24:03
11 Lehner Severin 05 OLG Regensburg 24:37
12 Pompe Marek 03 SV Robotron Dresden 24:42
13 Weinert Florian 05 Post SV Dresden 27:53
14 Jobst Tobin 03 Kaulsdorfer OLV 34:13
15 Kögler Maxim 05 OSC Kassel 45:55
Wettkampf-Kommentar:
Herren bis 10 (19) 2,0 km 15 Hm 11 P
1 Fritzsche Jimmy 04 SV Lengefeld 14:39
2 Bruns Jussi 04 MTK Bad Harzburg 15:35
3 Grahl Kristaps 04 SSV Planeta Radebeul 16:14
4 Lucke Moritz 04 Post SV Dresden 17:38
5 Baath Ole Magnus 06 TSV Grünwald 19:20
6 Tevini Janne 05 TUS Karlsruhe-Rüppurr 22:24
7 Knaup Jonas 06 Braunschweiger MTV 22:59
8 Cionoiu Daniel 05 TV 1894 Coburg-Neuses 23:08
9 Nedoborovsky Daniel BSV Halle-Ammendorf 24:01
10 Lieblich Yannick 04 OLG Regensburg 24:03
11 Lehner Severin 05 OLG Regensburg 24:37
12 Pompe Marek 03 SV Robotron Dresden 24:42
13 Weinert Florian 05 Post SV Dresden 27:53
14 Jobst Tobin 03 Kaulsdorfer OLV 34:13
15 Kögler Maxim 05 OSC Kassel 45:55
Yorumlari göster
Yorumlari gösterme
(
0
)
Yeni yorum gönder
Ad:
E-posta:
Kayit