Dijital Orienteering Harita Arsivi : Veikko Baath
|
Giris
Tüm kullanicilar
|
Dil:
Türkçe
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Rotalari göster
Rotalari gizle
|
Tüm haritayi göster
Tüm haritayi gizle
|
KML
|
<< Geri
<< Lipica Open 2022 E5 (16/03/2022)
|
Isarcup 2022 Lauf 1 (24/04/2022) >>
Munich O-Cup 2022 Lauf 4 (09/04/2022)
Kategori:
Regionale OL
Harita/bölge:
Valentinspark / Unterschleißheim / Bayern
Organizasyon:
OC München
Ülke:
GER
Disiplin:
F-T-Ez-N / Mittel / Bahn A
Sonuçlar
Mesafe:
4.98 km
Zaman:
30:30
3D Rerun
Zeit: 30:34 (44.0%) 9:20 zurück
Platz: 21
Luftlinie: 3.600 (8:29 min/km)
Anstieg: 30 (0.8%) Posten: 19
Leistungs-km: 3.900 (7:50 min/km)
gelaufen: 4.900 (6:14 min/km, 36.1%)
Siegerzeit: 21:14 (5:54 min/km)
Sieger: Yordanov, Teodor
Wettkampf-Kommentar:
Bahn A
Pos. Name Name Club Country Time Time+
1. Yordanov Teodor OC München GER 00:21:14 00:00:00
2. Despetovic Tihomir OC München GER 00:21:31 00:00:17
3. Enborg Andreas OC München GER 00:22:14 00:01:00
4. Neumüller Mathias OC München GER 00:23:54 00:02:40
5. Natho Ronny OC München GER 00:24:11 00:02:57
6. Iarko Vitalii 00:24:26 00:03:12
7. Bernt Franz OC München GER 00:25:58 00:04:44
8. Tomarovskaya Uliana OC München GER 00:26:01 00:04:47
9. Danninger Tobias OC München GER 00:26:03 00:04:49
10. Kozhevnikov Arist OC München GER 00:26:19 00:05:05
11. Golenev Sergei BW RUS 00:26:46 00:05:32
12. Weinig Peter OC München GER 00:27:05 00:05:51
13. Kuebler Hansjoerg OC München GER 00:27:17 00:06:03
14. Hay Jack OC München GER 00:27:23 00:06:09
15. Wechselberger Johannes OLK AUT 00:27:38 00:06:24
16. Enborg Anna OC München GER 00:27:46 00:06:32
17. Narváez Ariel OC München GER 00:28:49 00:07:35
18. Danninger Bastian OC München GER 00:28:51 00:07:37
19. Engl Veronika TSV Natternberg GER 00:29:30 00:08:16
20. Engler Ralf 00:30:33 00:09:19
21. Baath Veikko TSV Jetzendorf GER 00:30:34 00:09:20
22. Burger Lorenz 00:30:44 00:09:30
23. Baath Lena TSV Jetzendorf GER 00:31:23 00:10:09
24. Pattantyús-Ábrahám Margit OC München GER 00:31:52 00:10:38
25. Manoilova Olga OC München GER 00:33:55 00:12:41
26. Stoffel Rainer 00:34:14 00:13:00
27. Danninger Alexandra OC München GER 00:39:10 00:17:56
28. Fischer Peter OC München GER 00:46:47 00:25:33
29. Lehmann Mark 00:58:17 00:37:03
Deixler-Thier Bettina OC München GER mp
Yorumlari göster
Yorumlari gösterme
(
0
)
Yeni yorum gönder
Ad:
E-posta:
Kayit