Архів спортивних карти. Користувач: Ole Magnus Baath
|
Війти
Всі користувачі
|
Мова/Language:
Український
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Показати шлях
Сховати шлях
|
Показати карту Google
Сховати карту Google
|
Файл KML для Google Earth
|
назад
<< Paskelop 2022 Silkeborg E2 (15/04/2022)
|
Isarcup 2022 Lauf 1 (24/04/2022) >>
Paskelop 2022 Silkeborg E3 (16/04/2022)
Категорія:
Internationale OL
Карта/область:
(Paskelop 2022 - E3) / Silkeborg / Midjylland
Організатор:
Silkeborg OK
Країна:
DAN
Дисципліна:
F-T-Ez-N / Lang / H-16
Результати
Довжина шляху:
6.4 km
Час:
48:47
Zeit: 49:10 (25.1%) 9:51 zurück / Gesamt: 2:04:37 (16.4%) 17:31 zurück
Platz: 5 / 6 (+)
Luftlinie: 5.600 (8:47 min/km)
Anstieg: 280 (5.0%) Posten: 20
Leistungs-km: 8.400 (5:51 min/km)
gelaufen: 6.370 (7:43 min/km, 13.8%)
Siegerzeit: 39:19 (7:01 min/km) / Gesamt: 1:47:06
Sieger: Maarup, Mads Christian / Gesamt: Dequiedt, Loic
Wettkampf-Kommentar:
H16 (40 / 40) Tid Efter Tidstab
1. Mads Christian Maarup Allerød OK 39:19 00:26
2. Loic Dequiedt GermanYouthTeam 40:43 +1:24 02:26
3. Niels Elton Jokumsen FIF Hillerød Orientering 41:54 +2:35 00:00
4. Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 42:19 +3:00 01:03
5. Ole Baath GermanYouthTeam 49:10 +9:51 01:11
6. Johannes Marager Allerød OK 50:25 +11:06 05:53
7. Eddie Karlsson OK Vilse 87 50:53 +11:34 03:52
8. Jakob Drechsler Post SV Dresden 52:44 +13:25 01:13
9. Karl Gammelvind Herning Orienteringsklub 53:32 +14:13 03:13
10. David Saupe Post SV Dresden 54:04 +14:45 06:15
11. Audun Nordby Fredrikstad SK 55:34 +16:15 00:34
12. Torbjørn Høyer Staugaard FIF Hillerød Orientering 56:09 +16:50 04:06
13. Gustav Ørgaard Sørensen Silkeborg OK 56:32 +17:13 04:54
14. Severin Kilden OK Pan 56:37 +17:18 03:06
15. Magnus Lindahl OK Melfar 56:54 +17:35 04:20
16. Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 57:16 +17:57 03:05
17. Rasmus Edvardsen OK Snab 57:20 +18:01 03:43
18. Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:02:34 +23:15 08:32
19. Vincent Becker Søllerød OK 1:04:10 +24:51 07:28
20. Alfons Johansen OK Vilse 87 1:05:52 +26:33 07:45
21. Erlend Bakke Fossum IF 1:09:21 +30:02 05:18
22. Mads Ottar Jespersen OK Sorø 1:09:41 +30:22 06:00
23. Lennart Mühlstädt GermanYouthTeam 1:10:42 +31:23 12:29
24. Jannik Cornelius Lendal Nielsen FIF Hillerød Orientering 1:13:59 +34:40 07:34
25. Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL 1:15:13 +35:54 07:51
26. Alexander Kjærsgård OK Pan 1:15:34 +36:15 08:26
27. Klement Hjuler Hjerrild OK Pan 1:17:12 +37:53 09:45
28. Aaron Niazi TSV Worpswede 1:31:36 +52:17 13:04
29. Rasmus Foss OK Melfar 1:32:06 +52:47 19:02
30. Gustav Holst Friborg OK Sorø 1:32:38 +53:19 18:01
31. Philip Aarnio OK Vendelboerne 1:33:20 +54:01 12:58
32. Sven-Guido Schulze TVJahn Wolfsburg 1:33:57 +54:38 17:21
33. Aske Hedemann Faaborg OK 1:42:00 +62:41 15:19
34. Jens G Dybvik Stokke IL 1:45:07 +65:48 20:41
35. Felix Salau MTV Seesen 1:49:08 +69:49 24:40
36. Brandon Nash TKH - Turnklubb zu Hannover 2:33:36 +114:17 11:51
Ditlev Melbye Søllerød OK Fejlklip
Показати коментарі
Сховати коментарі
(
0
)
Відправити новий коментар
Імя:
Email:
Зберегти