Skaitmeninis Ole Magnus Baath orientavimosi žemėlapių archyvas
|
Prisijungti
Visi naudotojai
|
Kalba:
lietuvių kalba
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Rodyti prabėgimus
Paslėpti prabėgimus
|
Parodyti aplinkinį žemėlapį
Paslėpti aplinkinį žemėlapį
|
KML
|
Atgal
<< Deutsche Meisterschaften Staffel-OL (2013-09-21)
|
Sprintcup 2013 Lauf 9 (2013-09-28) >>
BRL Lang-OL Pettendorf (2013-09-22)
Kategorija:
Nationale OL
Žemėlapis/vietovė:
Kochholz / Pettendorf / Bayern
Organizatorius:
OLG Regensburg
Šalis:
GER
Rungtis:
F-T-Ez-N / Lang / H-10
Rezultatai
Atstumas:
2.41 km
Laikas:
19:20
Zeit: 19:20 (32.0%) 4:41 zurück
Platz: 5
Luftlinie: 2.036 (9:29 min/km)
Anstieg: 15 (0.7%) Posten: 11
Leistungs-km: 2.186 (8:50 min/km)
gelaufen: 2.406 (8:02 min/km, 18.2%)
Siegerzeit: 14:39 (7:11 min/km)
Sieger: Fritsche, Jimmy
Lauf-Kommentar:
Herren bis 10 (19) 2,0 km 15 Hm 11 P
1 Fritzsche Jimmy 04 SV Lengefeld 14:39
2 Bruns Jussi 04 MTK Bad Harzburg 15:35
3 Grahl Kristaps 04 SSV Planeta Radebeul 16:14
4 Lucke Moritz 04 Post SV Dresden 17:38
5 Baath Ole Magnus 06 TSV Grünwald 19:20
6 Tevini Janne 05 TUS Karlsruhe-Rüppurr 22:24
7 Knaup Jonas 06 Braunschweiger MTV 22:59
8 Cionoiu Daniel 05 TV 1894 Coburg-Neuses 23:08
9 Nedoborovsky Daniel BSV Halle-Ammendorf 24:01
10 Lieblich Yannick 04 OLG Regensburg 24:03
11 Lehner Severin 05 OLG Regensburg 24:37
12 Pompe Marek 03 SV Robotron Dresden 24:42
13 Weinert Florian 05 Post SV Dresden 27:53
14 Jobst Tobin 03 Kaulsdorfer OLV 34:13
15 Kögler Maxim 05 OSC Kassel 45:55
Wettkampf-Kommentar:
Herren bis 10 (19) 2,0 km 15 Hm 11 P
1 Fritzsche Jimmy 04 SV Lengefeld 14:39
2 Bruns Jussi 04 MTK Bad Harzburg 15:35
3 Grahl Kristaps 04 SSV Planeta Radebeul 16:14
4 Lucke Moritz 04 Post SV Dresden 17:38
5 Baath Ole Magnus 06 TSV Grünwald 19:20
6 Tevini Janne 05 TUS Karlsruhe-Rüppurr 22:24
7 Knaup Jonas 06 Braunschweiger MTV 22:59
8 Cionoiu Daniel 05 TV 1894 Coburg-Neuses 23:08
9 Nedoborovsky Daniel BSV Halle-Ammendorf 24:01
10 Lieblich Yannick 04 OLG Regensburg 24:03
11 Lehner Severin 05 OLG Regensburg 24:37
12 Pompe Marek 03 SV Robotron Dresden 24:42
13 Weinert Florian 05 Post SV Dresden 27:53
14 Jobst Tobin 03 Kaulsdorfer OLV 34:13
15 Kögler Maxim 05 OSC Kassel 45:55
Rodyti komentarus
Slėpti komentarus
(
0
)
Paskelbti komentarus
Pavadinimas:
Elektroninis paštas:
Išsaugoti