Digitális tájfutó térképtár - Ole Magnus Baath
|
Belépés
Összes felhasználó
|
Nyelv:
Magyar
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Útvonalak megjelenítése
Útvonalak elrejtése
|
Áttekintő térkép mutatása
Áttekintő térkép elrejtése
|
KML
|
Vissza
<< Bayerncup 2014 Lauf 3 (2014-05-18)
|
BRL Lang-OL Greifensteine (2014-05-25) >>
DM Staffel-OL 2014 Greifensteine (2014-05-24)
Típus:
Deutsche Meisterschaften
Térkép/terület:
Greifensteine / Ehrenfriedersdorf / Sachsen
Rendező:
Post SV Dresden
Ország:
GER
Versenyforma:
F-T-St-N / Lang / RK
Váltó pálya:
2
Eredmény
Táv:
4.76 km
Idő:
43:58
Zeit: 43:58 (63.9%) 17:08 zurück
Platz: 13
Team: TSV Jetzendorf - 1. Baath, Veikko / 2. Baath, Ole / 3. Lorenz-Baath, Katrin
Luftlinie: 3.000 (14:39 min/km)
Anstieg: 140 (4.7%) Posten: 11
Leistungs-km: 4.400 (9:59 min/km)
gelaufen: 4.759 (9:14 min/km, 58.6%)
Siegerzeit: 26:50 (8:56 min/km)
Sieger: Rendich , Helen
Lauf-Kommentar:
Rahmen Kurz (30)
Pl Stnr Bez Zeit
Name Jg Zeit EPl W Zeit WPl
1 169 Wannweil 1:29:14
Bruno Nadelstumpf 26:49 1 26:49 1
Lutz Werner 34:30 4 1:01:19 2
Jonathan Schach 27:55 2 1:29:14
2 156 Wannweil 1:33:35
Sandra Nil 30:30 8 30:30 8
Helen Rendich 26:50 1 57:20 1
David Stöhr 36:15 7 1:33:35
3 160 TSV Jetzendorf 1:37:56
Veikko Baath 64 26:58 2 26:58 2
Ole Magnus Baath 06 43:51 13 1:10:49 4
Katrin Lorenz-Baath 78 27:07 1 1:37:56
4 173 USG Chemnitz 1:50:56
Paul Rogalski 95 38:39 15 38:39 15
Petra Böhme 65 35:31 5 1:14:10 5
Eileen Rupsch 71 36:46 8 1:50:56
5 154 USC Magdeburg 1 1:53:49
Daisy Rasch 43:31 20 43:31 20
Tobias Rath 99 41:07 10 1:24:38 14
Sven Behling 99 29:11 4 1:53:49
6 168 Mix1 2:00:30
Max Brettschneider 84 36:25 14 36:25 14
Birgitt Michel 44 40:54 9 1:17:19 9
Rolf Thiel 43 43:11 11 2:00:30
Wettkampf-Kommentar:
Rahmen Kurz (30)
Pl Stnr Bez Zeit
Name Jg Zeit EPl W Zeit WPl
1 169 Wannweil 1:29:14
Bruno Nadelstumpf 26:49 1 26:49 1
Lutz Werner 34:30 4 1:01:19 2
Jonathan Schach 27:55 2 1:29:14
2 156 Wannweil 1:33:35
Sandra Nil 30:30 8 30:30 8
Helen Rendich 26:50 1 57:20 1
David Stöhr 36:15 7 1:33:35
3 160 TSV Jetzendorf 1:37:56
Veikko Baath 64 26:58 2 26:58 2
Ole Magnus Baath 06 43:51 13 1:10:49 4
Katrin Lorenz-Baath 78 27:07 1 1:37:56
4 173 USG Chemnitz 1:50:56
Paul Rogalski 95 38:39 15 38:39 15
Petra Böhme 65 35:31 5 1:14:10 5
Eileen Rupsch 71 36:46 8 1:50:56
5 154 USC Magdeburg 1 1:53:49
Daisy Rasch 43:31 20 43:31 20
Tobias Rath 99 41:07 10 1:24:38 14
Sven Behling 99 29:11 4 1:53:49
6 168 Mix1 2:00:30
Max Brettschneider 84 36:25 14 36:25 14
Birgitt Michel 44 40:54 9 1:17:19 9
Rolf Thiel 43 43:11 11 2:00:30
Hozzászólások mutatása
Hozzászólások mutatása/elrejtése
(
0
)
Hozzásszólás küldése
Név:
E-mail:
Mentés