Digitalní archív orienťáckých map pro Veikko Baath
|
Přihlásit
Všichni uživatelé
|
Jazyk:
Česky
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Zobrazit postupy
Skrýt postupy
|
Zobrazit náhled na Google mapě
Skýt náhled na Google mapě
|
Otevřít v Google Earth
|
Zpět
<< Deutsche Meisterschaften Mittel-OL 2019 (07.09.2019)
|
Munich O-Cup 2019 Lauf 5 - Maria Altenberg (15.09.2019) >>
BRL Lang-OL Walddrehna (08.09.2019)
Kategorie:
Nationale OL
Mapa/oblast:
Gehrener Heide / Walddrehna / Brandenburg
Země:
GER
Disciplína:
F-T-Ez-N / Lang / H55-
Výsledky
Skutečná délka:
6.16 km
Čas:
50:46
3D Rerun
Zeit: 50:46 (20.4%) 8:36 zurück
Platz: 8
Luftlinie: 5.600 (9:03 min/km)
Anstieg: 175 (3.1%) Posten: 10
Leistungs-km: 7.350 (6:54 min/km)
gelaufen: 6.162 (8:14 min/km, 10.0%)
Siegerzeit: 42:10 (7:31 min/km)
Sieger: Gorecki, Mario
Wettkampf-Kommentar:
H55 (Herren ab 55) (28) 5,6 km 175 Hm 10 P
1 Mario Gorecki 63 USV Jena 42:10
2 Steffen Lösch 62 USV Jena 46:23
3 Gerd Zimmermann 61 SSV Planeta Radebeul 46:56
4 Frank-Peter Frenzel 61 TOLF Berlin 47:56
5 Jörg Höfer 63 TSV Malente 50:02
6 Matias Mieth 62 USV Jena 50:04
7 Thomas Krauße 64 SG LVB Leipzig 50:20
8 Veikko Baath TSV Jetzendorf 50:46
9 Christian Nolte 63 TSV Nusse 50:49
10 Bernd Graumann 61 ESV Lok Berlin-Schöneweide 50:59
11 Peter Richling 62 USG Chemnitz 51:25
12 Michael Schwien 62 SC Klecken 51:41
13 Bernd Käding 64 Kaulsdorfer OLV Berlin 51:56
14 Michael Bohsmann 61 OL-Team Filder 52:28
15 Udo Hinkel 64 SV Robotron Dresden 52:37
16 Andreas Kapischke 62 OK Mark Brandenburg 55:21
17 Holm Winter 64 SV Robotron Dresden 55:51
18 Klaus Mevius 62 Lübecker Turnerschaft 57:39
19 Ralf Büchner 63 BSV Halle-Ammendorf 58:12
20 Uwe Beierlein 62 OC München 58:29
21 Ari Kolehmainen 62 OC München 59:41
22 Dieter Wehrhöfer-Bersuck 61 Bielefelder TG 1:00:44
23 Björn Hansen 61 Lübecker Turnerschaft 1:01:48
24 Lutz Wohlrabe 62 ESV Lok Berlin-Schöneweide 1:03:13
25 Peter Olschowski 63 OLV Steinberg 1:04:15
26 Harald Juras 64 OL Görlitz 1:07:31
27 Michael Neidhardt 63 ESV Lok Berlin-Schöneweide 1:12:55
Zobrazit komentáře
Skrýt komentáře
(
0
)
Napiš komentář
Jméno:
Email:
Ulož